Restaurace

aktuální webové stránka

www.mestanskydum.websnadno.cz

Navštivte naši restauraci, kde na vás pod historickými klenbami dýchnou staré časy.

Naše stylově zařízená nekuřácká restaurace nabízí několik druhů piva a bohatou nabídku místních krkonošských  specialit. Nechybí ani vybraná jídla z české i mezinárodní kuchyně. Denně pro Vás také připravujeme obědová menu již od 89,-Kč.

Točíme pivo z místního trutnovského pivovaru Krakonoš, který vyrábí pivo klasickou technologií,je nepasterizované a  mikrobiálně filtrované. Navíc pro jeho výrobu používá vodu z vlastní,80m hlobuké studny. Dále jsme pro vás nově zavedli černé pivo Granát, z pivovaru Černá hora.

Na objednávku (alespoň jeden den předem) Vám připravíme menu z krkonošských specialit (např. Krkonošské kyselo, Krkonošský kuba, Krakonošův biftek, Palačinky s borůvkami a šlehačkou atd.).Podmínkou je minimální počet 6 osob.  

Dva oddělené salonky s kapacitou 15 nebo 25 míst u stolu poskytují ideální podmínky pro pořádání nejrůznějších rodinných oslav nebo firemních jednání.

 

Toto je pouze výběr z našeho stálého jídelního lístku, kde najdete i bezmasá jídla.Seznam alergenů k nahlédnutí u obsluhy.

 

Jsme i vyhledávaným místem pro odpolední posezení při kávě s jablkovým závinem nebo u zmrzlinového poháru. 

Široká nabídka   "malých" jídel  a sklenice vychlazeného piva Vás může občerstvit po procházce po okolí.